עדיין לא באמת שמעת

 

מוניטורים מקצועיים קצה עליון מבית Amphion

אנחנו שמחים לבשר לכם כי המוניטורים המדוברים ביותר בעולם כיום של חברת Amphion הגיעו לישראל ונמצאים אצלנו בתצוגה.
חברת Amphion נוסדה בשנת 1998 כיצרנית רמקולים באיכות גבוהה לתחום הסטריאו הביתי ובהמשך, בשל תגובות של אנשי סאונד בכירים הרחיבה את קו המוצרים גם לתחום המוניטורים המקצועיים לשימוש באולפני הקלטה ומאסטרינג.
המוניטורים של חברת Amphion מתאפיינים בצליל טבעי, ביכולת לחשוף את הפרטים הקטנים ביותר של המוסיקה גם בעוצמות האזנה נמוכות, במופע פאזה אחיד ותמונת סטריאו מושלמת הנובעים משילוב רכיבים מדויק ומיקום ייחודי של הטוויטר במרכזו של מוליך גל שקטורו ועומקו זהים לזה של הוופר. פיזור הצליל המבוקר מאפשר למוניטורים להישמע יציב ונכון גם בחדרים המאותגרים מבחינה אקוסטית.

רוצים לדעת מה חושבים על מוצרי אמפיון בעולם? לחצו על הלוגו:

       

כל מוצרי החברה מיוצרים בפינלנד בעבודת יד לשמירה על חווית האזנה מתמשכת.

הטכנולוגיה

כל סדרת דגמי המוניטורים המקצועיים של חברת Amphion פאסיביים. כלומר יחידת הקרוס אובר פאסיבית ואין שום מערכת הגברה מובנית או מערך פילטרים אקטיביים שעשויים להשפיע בצורה כלשהי על תחום ההיענות הנשמע מבעד למוניטור. זה מחייב אתכם להחזיק מגבר הספק באיכות מתאימה בכדי ליהנות מחוויית השמיעה המופלאה והמדויקת שמספקים המוניטורים של החברה.

יחידת הטוויטר שקועה מעט במרכזו של מוליך גל התואם בגודלו למימדי הוופר של הרמקול, כיפת הטוויטר נמצאת בקו אחד עם מרכז הוופר ונקודת הקרוס אובר עומדת על 1600 הרץ. השופר של הטוויטר דואג לפיזור תחום התדרים הגבוהים בזווית התואמת את זווית הפיזור של עיקר תחום התדרים התחתון, המיקום הזהה של נקודת התחלת התנועה של הטוויטר והוופר מספק מופע פאזה אחיד לכל אורך תחום ההיענות והרחקת נקודת פיצול התדרים לאזור פחות רגיש באוזן האנושית מעניקים יחדיו תחושה שהצליל מגיע מנקודה אחת. כתוצאה מכך מתקבלת התמונה הסטריאופונית המדויקת ביותר ששמעתם אי פעם, אתם ממש מסוגלים "לגעת" עם קצה של סיכה במיקום המדויק של כל תפקיד נגינה שבוקע מהרמקולים ונקודת מרכז הסטריאו ברורה ויציבה.

גודל הוופר המרבי במוניטורים של Amphion מגיע ל 6.5 אינטש במטרה לייצר רכיב שמגיב בצורה מושלמת לשינויים מהירים בצליל (Transients), קופסת הרמקול אטומה ותחום התדרים הנמוך במיוחד מתקבל בזכות רכיב רמקול פאסיבי המותקן בצידו האחורי של המוניטור. זהו רדיאטור פאסיבי שאינו מחובר למגבר ותנועתו נגרמת כתוצאה מתנועת האוויר הנוצרת בתוך הארגז. זהו תחליף יוקרתי לרעיון הקופסה המנוקבת (Bass Reflex) ויתרונה בשיכוך כל צליל מיותר שעשוי להיווצר מתנועת אוויר בתעלה סטנדרטית. תכונה זו גם מאפשרת למוניטורים להעניק תחום היענות חלק גם בסביבה שאינה מטופלת היטב מבחינה אקוסטית.

לשמוע את הכל

האוזניים שלך הם כלי העבודה החשוב ביותר. הענק להם את איכות הצליל ואת רמת הפירוט המתאימה להם. תוצאות העבודה שלך יכולות להיות טובות במידה זהה לרמת הדיוק של המוניטורים שלך. היכולת לשמוע את כל הפרטים הקטנים מאפשרת לך לקבל החלטות נכונות במהירות רבה יותר לאורך שלבי ההפקה, ההקלטות, המיקסים והמאסטרינג. בזכות תכנון אקוסטי מתקדם, בהירות, מובנות וטונליות קיימים אפילו בעוצמות האזנה נמוכות.

היופי שבאמת

האזניים מתעייפות בשל עוצמת שמע גבוהה שפעמים רבות מיוחסת לרמת רזולוציה נמוכה מהמוניטורים ובשל צלילים שאינם טבעיים (צליל קשה, עיוות, בעיות מופע פאזה, כיווניות שאינה שווה). תדר החיתוך הנמוך ביחידת הקרוסאובר של אמפיון ורמת התאימות הגבוהה בין רכיבי הרמקול תורמים לרמת הדיוק במופע הפאזה ובזיהוי מיקום מקורות צליל במרחב הסטריאופוני. שילוב הנתונים עם איכות הצליל הטבעית מאפשרים האזנה נטולת לחץ אפילו במהלך ימי הקלטה ארוכים במיוחד. לקיחת החלטות מוסיקליות דורשת מוניטורים מוסיקליים (טבעיים).

לעבוד חכם

האם אתה משתמש במספר גדול של מוניטורים שונים? האם המוח שלך נאבק בהתמודדות עם הבנת השינויים בכל פעם שאתה עובר להאזנה בזוג מוניטורים שונה? מעבר לזוג מוניטורים בודד שעליו ניתן לסמוך באמת בקבלת תוצאות עקביות מתורגם לחסכון זמן ולהקטנת הסחות דעת מיותרות בתהליך היצירה. טכנאי מאסטרינג רבים סומכים על האיזון הטבעי ורמת התיאום הגבוהה של איזור האמצע במוניטורים של אמפיון בקבלת תוצאות צפויות במערכות שמע שונות. אולי זה הזמן להתקדם למוניטורים שניתן לסמוך עליהם?

ההתייחסות ברשת

ניתן למצוא עדויות משתמשים רבות והשוואות של המוניטורים של חברת Amphion למוניטורי קצה עליון של חברות שונות בתרד הכי נצפה אי פעם באתר GearSluts כאן

אבל אתם לא באמת צריכים לעבור על יותר ממאה העמודים שם, נספר לכם שהמוניטורים של Amphion נבחרו כמועדפים בכל השוואה שנעשתה שם וללא כל קשר למחירם כנגד מוניטורים שעולים פי ארבע ויותר. אבל למה להאמין לכל מה שקוראים באינטרנט? אנחנו נשמח להדגים לכם את המוניטורים בסביבת העבודה הטבעית שלכם, לתיאום ניתן להתקשר אלינו בטלפון: 04-6765302.

למוצרי החברה לחץ כאן

לאתר היצרן לחץ כאן