Amphion One18

יצרן: Amphion
מחיר מומלץ לצרכן:
₪ 14900
מחיר
₪ 12949

תיאור המוצר

מוניטור אולפני מקצועי פאסיבי לתחום הקצה העליון. מיועד לאולפני הקלטה ולאולפני מאסטרינג. שימו לב - המחיר המצוין הוא לזוג מוניטורים.

המוניטור One18 של חברת Amphion הוא כנראה המוניטור האחרון שתקנו! כל סדרת דגמי המוניטורים המקצועיים של חברת Amphion פאסיביים. כלומר יחידת הקרוס אובר פאסיבית ואין שום מערכת הגברה מובנית או מערך פילטרים אקטיביים שעשויים להשפיע בצורה כלשהי על תחום ההיענות הנשמע מבעד למוניטור. זה מחייב אתכם להחזיק מגבר הספק באיכות מתאימה בכדי ליהנות מחוויית השמיעה המופלאה והמדויקת שמספקים המוניטורים של החברה.

יחידת הטוויטר שקועה מעט במרכזו של מוליך גל התואם בגודלו למימדי הוופר של הרמקול, כיפת הטוויטר נמצאת בקו אחד עם מרכז הוופר ונקודת הקרוס אובר עומדת על 1600 הרץ. השופר של הטוויטר דואג לפיזור תחום התדרים הגבוהים בזווית התואמת את זווית הפיזור של עיקר תחום התדרים התחתון, המיקום הזהה של נקודת התחלת התנועה של הטוויטר והוופר מספק מופע פאזה אחיד לכל אורך תחום ההיענות והרחקת נקודת פיצול התדרים לאזור פחות רגיש באוזן האנושית מעניקים יחדיו תחושה שהצליל מגיע מנקודה אחת. כתוצאה מכך מתקבלת התמונה הסטריאופונית המדויקת ביותר ששמעתם אי פעם, אתם ממש מסוגלים "לגעת" עם קצה של סיכה במיקום המדויק של כל תפקיד נגינה שבוקע מהרמקולים ונקודת מרכז הסטריאו ברורה ויציבה.

גודל הוופר הוא 6.5 אינטש במטרה לייצר רכיב שמגיב בצורה מושלמת לשינויים מהירים בצליל (Transients), קופסת הרמקול אטומה ותחום התדרים הנמוך במיוחד מתקבל בזכות רכיב רמקול פאסיבי המותקן בצידו האחורי של המוניטור. זהו רדיאטור פאסיבי שאינו מחובר למגבר ותנועתו נגרמת כתוצאה מתנועת האוויר הנוצרת בתוך הארגז. זהו תחליף יוקרתי לרעיון הקופסה המנוקבת (Bass Reflex) ויתרונה בשיכוך כל צליל מיותר שעשוי להיווצר מתנועת אוויר בתעלה סטנדרטית. תכונה זו גם מאפשרת למוניטורים להעניק תחום היענות חלק גם בסביבה שאינה מטופלת היטב מבחינה אקוסטית.

המוניטורים של חברת Amphion מתאפיינים בצליל טבעי, ביכולת לחשוף את הפרטים הקטנים ביותר של המוסיקה גם בעוצמות האזנה נמוכות, במופע פאזה אחיד ותמונת סטריאו מושלמת הנובעים משילוב רכיבים מדויק ומיקום ייחודי של הטוויטר במרכזו של מוליך גל שקטורו ועומקו זהים לזה של הוופר. פיזור הצליל המבוקר מאפשר למוניטורים להישמע יציב ונכון גם בחדרים המאותגרים מבחינה אקוסטית.

כל מוצרי החברה מיוצרים בפינלנד בעבודת יד לשמירה על חווית האזנה מתמשכת.

רוצים לדעת מה חושבים על מוצרי אמפיון בעולם? לחצו על הלוגו:

       
 


טל טרייביש מספר על חווית השימוש ב One18 בשילוב עם המגבר Amp500 של Amphion

טל טרייביש הוא טכנאי מיקס ומאסטרינג, מורה לסאונד והפקה, מבכירי אנשי הסאונד בישראל, איש עם ידע עשיר, אופקים רחבים, מסור לאיכות צליל ואסתטיקה חסרת פשרות, אשר נמצא בתהליך מתמיד של מחקר לימוד והתפתחות אישית, אמנותית ומקצועית.

בין הפרויקטים עליהם עבד: קובי אפללו "בא מן השתיקה" (אלבום זהב), זהבה בן "הביתה לחזור" (אלבום זהב), נקמת הטרקטור "מטבח אקוסטי" (אלבום זהב), נעם גינגולד (פרס אקו"ם), אליהו פרץ (פרס אקו"ם), מאור כהן "הכי יפה בעולם", שייגעץ, סדרת הטלויזיה "שבתות וחגים", עשב בר "אלמורה", קוב "הזמן מזיע", הלב והמעיין, נדב בכר ואורן צור, ארז לב ארי, חיליק פראנק ועוד רבים וטובים.

תהליך חיפוש המוניטורים של טל נמשך שנים רבות, הוא עבד עם מוניטורים יוקרתיים, עם מוניטורים פשוטים, בחדרי בקרה מטופלים היטב, אבל בסוף, תמיד העדיף לחזור לסלון אל מערכת הסטריאו הביתית שלו לשיפוט האחרון... האם האמפיונים החדשים שלו ישימו קץ לחיפוש?

 

Technical specifications
Operating principle:
2-way, passive radiators
Tweeter:
1" titanium
Mid / woofer:
6,5" aluminium
Crossover point:
1600 Hz
Impedance:
8 ohm
Sensitivity:
85 dB @ 2.83V/1m
Frequency response:
45 - 20 000 Hz +/-3dB
Power recommendation:
30 - 150 W
Measurements (h x w x d):
380 x 191 x 305 mm
Weight:
12 kg
Colour:
black